Ledningsgruppen för Vi-skogen

Följande personer ingår i ledningsgruppen för Vi-skogen.

 

Anneli Rogeman, vd

Anneli Rogeman, vd

+46(0)8 120 371 01 anneli.rogeman@viskogen.se
Henrik Brundin, vice vd

Henrik Brundin, vice vd

+46(0)8 120 372 81 henrik.brundin@viskogen.se
Gunilla Steinwall, marknadschef

Gunilla Steinwall, marknadschef

+46(0)8 120 371 15 gunilla.steinwall@viskogen.se
Anna Tibblin, internationell chef

Anna Tibblin, internationell chef

+46(0)8 120 371 44 anna.tibblin@viskogen.se
Ewa Rutqvist Holmstedter, administrativ chef

Ewa Rutqvist Holmstedter, administrativ chef

+46(0)8 120 371 23 ewa.holmstedter@viskogen.se
Bodil Wahlström Gadd, organisations -sekreterare

Bodil Wahlström Gadd, organisations -sekreterare

+46(0)8 120 371 02 bodil.w.gadd@viskogen.se
Fler sätt