Vi-skogen

105 33 Stockholm

Tel växel: 08-120 372 00
Tel givarservice: 08-120 372 70

Telefontid vardagar 09.00-15.00, lunchstängt 12.00-13.00 .

Fax: 08-657 85 15

Leveransadress:
Hornsbergs Strand 17,
c/o LRF, 112 51 Stockholm.

Besöksadress:
Franzéngatan 6, Stockholm
T-bana Stadshagen, uppgång Hornsberg

Kontaktuppgifter till vår personal i östra Afrika hittar du här

 

Anneli Rogeman

Vd

+ 46 (0)8 120 371 01 anneli.rogeman@viskogen.se

Henrik Brundin

Vice vd

+46 (0)8 120 372 81 henrik.brundin@viskogen.se

Bodil Wahlström Gadd

Organisationssekreterare

bodil.w.gadd@weeffect.se

Marknadsavdelningen

Gunilla Steinwall

Marknadschef

+46 (0)8 120 037 15 gunilla.steinwall@viskogen.se

Ola Richardsson

Kommunikationschef

+46(0)8 120 372 10 ola.richardsson@viskogen.se

Anna-Maria Broman Ek

Insamlingsansvarig privata givare

+46(0)8 120 372 25 Anna-Maria.Broman@viskogen.se

Ulla Lillie

Projektledare insamlingssystem

+46 (0)8 120 371 11 ulla.lillie@viskogen.se

Ylva Ågrahn

Kommunikatör (föräldraledig)

Josefiina Ben Azzouz

Analys och administration

+46 (0)8 120 371 11 josefiina.ben.azzouz@viskogen.se

Pernilla Håkansdotter Pettersson

Kommunikatör

+46 (0)8 120 372 76 pernilla.h.pettersson@viskogen.se

Susanna Wendt

Kommunikatör

+46 (0)8 120 372 15 susanna.wendt@viskogen.se

Marcus Lundstedt

Pressansvarig

+46(0)70 107 43 17 marcus.lundstedt@viskogen.se

Lisa Törner

Kommunikationsassistent (föräldraledig)

Karin Haglind

Kommunikationsassistent

+46 (0)8 120 372 90 karin.haglind@viskogen.se

Anneli Leina

Tf insamlingsansvarig företag

+46(0)8 120 372 14 anneli.leina@viskogen.se

Ellinor Scheffer

Key Account Manager (föräldraledig)

Niclas Holm

Key Account Manager (föräldraledig)

Viktoria Frid

Projektledare digital insamling

+46 (0)8 120 371 27 viktoria.frid@viskogen.se

Jan Strandberg

Key Account Manager

+46(0)8 120 372 23 jan.strandberg@viskogen.se

Ulrika Tarrasson

Key Account Manager

+46 (0)8 120 371 31 ulrika.tarrasson@viskogen.se

Anni Grosse

Key Account Manager

+46(0)8 120 372 36 anni.grosse@viskogen.se

Ann Lilius

Givarservice (föräldraledig)

givarservice@viskogen.se

Berit Wadin

Givarservice

+46(0)8 120 372 70 givarservice@viskogen.se

Helene Wennström

Givarservice

+46(0)8 120 372 70 givarservice@viskogen.se

Anna Vestgöte

Givarservice

+46 (0)8 120 371 20 givarservice@viskogen.se

Internationella avdelningen

Jakob Lundberg

Enhetschef policy och påverkan

46 (0)8 120 371 16 jakob.lundberg@viskogen.se

Karin Henningsson

Handläggare resursmobilisering

+46 (0)8 120 372 22 karin.henningsson@viskogen.se

Administrativa avdelningen

Daniela Fitger

Ekonomichef

+46(0)8 120 371 37 daniela.fitger@viskogen.se

Carina Andersson

HR-chef

+ 46(0)8 120 371 28 carina.andersson@viskogen.se
Fler sätt